Нашивка група крові AB(IV) Rh+ ПВХ Піксель / Нашивка група крові 4+ ПВХ Піксель

влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 00949
80 ₴
+380 (63) 318-76-72
- +380 (63) 488-42-07
- +380 (68) 824-51-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нашивка група крові ПВХ Піксель
Патч виготовлений із міцного, стійкого до впливу вологи та ультрафіолету матеріалу. По центру розташована інформація про групу крові та резус-фактор. Нашивка прямокутної форми зручно кріпиться на одяг за допомогою велкро липучки.
Такий патч проінформує медиків про вашу групу крові та допоможе врятувати життя у критичній ситуації.
|
Матеріал: |
ПВХ |
|
Кріплення: |
велкро(липучка) |
|
Размер: |
25 х130 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Медика |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Кріплення | Липучка |
| Тематика шеврона/нашивки | Група крові |
| Тип | Нашивки |
| Тип тканини | ПВХ |
| Візерунки і принти | Піксель |
| Ширина | 2 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Група крові | 4+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴



