Обкладинка Службове посвідчення 2х з двостороннім доступом із натуральної шкіри Чорний

влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 02163
400 ₴
+380 (63) 318-76-72
- +380 (63) 488-42-07
- +380 (68) 824-51-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обкладинка Службове посвідчення 2х з натуральної шкіри
Обкладинка для службового посвідчення з натуральної шкіри – це стильний та практичний аксесуар, який підкреслить ваш професійний статус. Виготовлена з високоякісної натуральної шкіри, ця обкладинка поєднує в собі елегантність, надійність та практичність.
На лицьовому боці виконано тиснення золотом СЛУЖБОВЕ ПОСВІДЧЕННЯ та Герб.
Обкладинка виконана у вигляді книжки з двома відділеннями:
- непрозора шкіряна кишеня в якій можна зберігати банківські картки або ключ-картки до службових приміщень;
- шкіряна сторінка з двостороннім оглядовим вікном (прави водія, техпаспорт, службове посвідчення,..).
Ідеально відповідає стандартним розмірам службових посвідчень, забезпечуючи надійне та безпечне їх зберігання.
Розмір:
у розгорнутому стані - 205мм х 65мм
у складеному стані - 100мм х 65мм
Кольори обкладинок:
- Коричневий (темно-коричневий)
- Сірий
- Темно-сірий
Матеріал: Натуральна шкіра / ПВХ-плівка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 100 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Тип застежки | Без застібки |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 8 см |
| Ширина | 65 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴


