Вишитий нагрудний текстовий шеврон на замовлення

- Під замовлення
- Код: 02206
Відправка з 11 квітня 202680 ₴
+380 (63) 318-76-72
- +380 (63) 488-42-07
- +380 (68) 824-51-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виготовлення протягом тижня
!!!Шеврони з персоналізацією (Ваш текст) тільки зі 100% предоплатою!!!
Якщо Ви замовляєте вишивку нагрудного текстового шеврона до середовища, то вони будуть готові поточної п'ятниці.
Розміри:
Висота: 25мм
Ширина: 130мм
Колір фона: Чорний/Синій/Олива/Мультикам/Піксель
Колір вишивки: за погодженням (1 колір)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Нашивки |
| Тип тканини | Бавовна |
| Кріплення | Липучка |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 2 мм |
| Тематика шеврона/нашивки | Група крові |
| Користувацькі характеристики | |
| Група крові | 1+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴

