Нагрудний текстовий шеврон ПВХ на замовлення

влевовправо
- Під замовлення
- Код: 01449
Відправка з 08 квітня 202690 ₴
+380 (63) 318-76-72
- +380 (63) 488-42-07
- +380 (68) 824-51-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виготовлення протягом тижня
!!!Шеврони з персоналізацією (Ваш текст) тільки зі 100% предоплатою!!!
Якщо Ви замовляєте виготовлення нагрудного текстового шеврона, у примітці до замовлення, або у чат вказуйте:
1.Текст;
2. Фон.
|
Матеріал: |
ПВХ |
|
Кріплення: |
велкро(липучка) |
|
Размер: |
25 х130 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Нашивки |
| Тип тканини | ПВХ |
| Кріплення | Липучка |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 2 мм |
| Основні | |
| Візерунки та принти | в асортименті |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴






