M-Tac мішок компресійний Medium Olive

влевовправо
Короткі характеристики
Компресійний транспортний мішок. Матеріал виготовлення - нейлон. Мішок має середні розміри. Стійкий до намокання. Виконує функцію чохла для зберігання і транспортування спальника. Армійське походження даного виробу стане відмінним рішенням для тих, хто не любить проводити свій вільний час на дивані, вважаючи за краще походи, сплави або ж сходження. Заховані в нього речі будуть залишатися сухими незалежно від примх погоди. А завдяки спеціальним стропам, що зтягуються, можна буде істотно зменшувати об’єм мішка, заощаджуючи місце в рюкзаку під інші необхідні в поході речі.
| Габарити: | H: 30 cm Ø: 19 cm |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | M-Tac |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 7 л |
| Особливості мішка | Вологостійкий, Чотири стяжки |
| Колір | Оливковий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 30 см |
| Діаметр | 19 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴










