M-Tac органайзер утилітарний Hardshell Utility box S Black

- В наявності
- Код: 02811
900 ₴
- +380 (63) 488-42-07
- +380 (68) 824-51-95
КОРОТКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
M-TAC ОРГАНАЙЗЕР УТИЛІТАРНИЙ HARDSHELL UTILITY BOX S – практичне доповнення спорядження, що допоможе зручно упорядкувати усі необхідні речі.
Органайзер виготовлений з якісних синтетичних матеріалів, які вирізняються міцністю, зносостійкістю та не деформуються з часом. Відсіки органайзера утворені завдяки перегородкам, що кріпляться до стінок за допомогою велкро. Таке рішення дозволяє легко адаптувати простір органайзера під власні потреби, збільшуючи, або ж зменшуючи кількість та розмір відсіків.
На передній частині органайзера розташована велкро-панель, призначена для кріплення ідентифікаторів та патчів. Органайзер розстібається за принципом валізи, завдяки двом застібкам-блискавкам. Для зручності перенесення на верхній частині органайзера розташована пом’якшена ручка.
|
Довжина: |
25 см; |
|
Ширина: |
11 см; |
|
Глибина: |
12 см. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | M-Tac |
| Країна виробник | Україна |
| Вид комплектуючого | Петля Molle |
| Забарвлення | Койот |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 3.3 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Тип подсумка | Утилитарный |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 12 см |
| Довжина: | 25 см |
| За типом конструкції | Каркасний |
| Ширина | 11 см |
- Ціна: 900 ₴










